Poliüretan Mertek Fiyatları

Rustik tasarımlarda oldukca yoğun bir şekilde kullanılan poliüretan mertek fiyatları hakkın güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alınız. Farklı boy ve ebatlarda ahşap taklidi poliüretan mertek imalatı mevcuttur ürünlerin tamamı yerli imalattır, yüksek basınçlı enjeksiyon makinalar ile imal edilen mertekler kullanım kolaylığı ve hafif yapısıyla uygulama dostu bir üründür.

Diğer bir avantajı ise suya neme karşı dirençli bir yapıya sahip olmasıdır, deniz kenarında nemli ortamlarda çabuk deforme olan ve sürekli olarak sizleri zorunlu restorasyon işine bulaşmaktan alıkoyar.

Özel tasarım projelerde istenilen ahşap lifleri ve desenlerine göre özel çalışmalar yapmaktayız, proje çalışmalarında tasarım ve imalat ofislerimizi ziyaret ederek poliüretan mertekler hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  İmalat ve tasarım kendi bünyemizde yapmamızın getirdiği avantajla sizlere en uygun poliüretan mertek fiyatları sunmaktayız.

1 Comment

  1. Merhaba rustik dekorasyon yapmayı düşünüyorun gerçekten harika ürünler tasarlamışsınız rica etsem mail adresime poliüretan merteklerin fiyatlarının bulunduğu listeyi gönderirmisin.

Yorum Yapın