Neden Poliüretan Mertek

Gerçek ahşap mertek varken ne gerek var imitasyon kullanmaya  der diyenleri duyar gibiyim fakat durum hiç sandığınız gibi değil. Ahşap taklidi poliüretan mertek ile doğal ahşap mertek arasında en önemli farklardan birisi poliüretan mertek modelleri bakım gerektirmemektedir su ve nemden etkilenmez ahşap gibi çürüme yaşanmaz böcek yuvası olmaz.

 

30x35x300 cm lik bir mertek düşünün bu merteğin tavanda dekoratif bir görüntü için kullanılması ne kadar zahmetli bir iş, oysa aynı ölçülerdeki bir poliüretan merteği tek kişi bile yerine rahatlıkla montaj edebilir.

poliüretan mertek (1)

Poliüretan mertek modelleri birbirinden güzel renkleri ile size zengin bir seçenek sunuyor, hafifliğinin getirdiği avantajlar sayesinde hayallerinizin önündeki engeller kalkıyor ve benzersiz tasarımlar oluşturabiliyorsunuz.

poliüretan mertek (3)

Poliüretan Rustik ürünlerimiz ile tavan mertek dekorasyon çalışmalarınıza extra zenginlikler katarak zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

poliüretan mertek (4)

Devasa büyüklükteki poliüretan mertekler en zor detaylı yüksek tavanlarda lego dizer gibi rustik tavan dekorasyonu yapmak çok kolay. Eziyetli zahmetli çalışmaları eğlenceye dönüştürmek isterseniz bizimle iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. Otantik Dekor ürünleri direk ağaçların kendi lifleri üzerinden modelleri alınmıştır ürünlerimiz üzerindeki hareketler yapay değildir, ürünü gördüğün zaman bu gerçeği daha iyi anlayabilirsiniz.Ürün fiyatları için  Poliüretan mertek fiyatları yazımızı ziyaret  edini

poliüretan mertek (2)

 

Yorum Yapın